Stock price ticker

  • TSLA160.27  (+10.97%)
  • NVDA198.02  (-0.48%)
  • AMZN99.22  (-0.61%)
  • MSFT248.00  (+3.07%)
  • AAPL143.96  (+1.48%)
  • MCD274.72  (+0.64%)
  • INTC30.09  (-0.31%)
  • XOM117.76  (+4.02%)

image-slide بروکرهای معرفی شده BAAZEX

Baazex برنامه‌های معرف معرفی جذابی ارائه می‌دهد که به سرمایه‌گذاران این امکان را می‌دهد که کمیسیون‌های بزرگی را برای معرفی دوستان و خانواده به یک بروکر پایدار و معتبر کسب کنند. با بیش از ۳۰ سال تجربه ترکیبی، Baazex یک شریک قابل اعتماد برای سرمایه‌گذارانی است که می‌خواهند در بازار سهام تجارت کنند.image-slideبازارهای جهانی Baazex

Baazex برای همه امکان دسترسی به بازارهای جهانی را فراهم می کند، بدون توجه به اندازه حساب. با پهنای انتشارهای کمتر از 0.1 پیپ*

اکتشاف حساب‌های Baazex


چرا باید IB (نماینده معرفی‌کننده) بشوید؟icon

نرخ‌های رقابتی

به برنامه مشارکت در ما بپیوندید و از قیمت‌های درجه اول، نرخ‌های رقابتی و طرح‌های کمیسیون دلهره‌انگیز بهره‌برید. کسب کمیسیون‌ها و بازپرداخت‌های بالایی را تجربه کنید و کسب و کار خود را با افزایش نرخ‌های کمیسیون گسترش دهید.

icon

تیم متخصص

به راحتی به‌سوی ما پیوسته و با تیم متخصص مدیریت مشارکت ما همراه شوید. آمارهای معاملات و شاخص‌های عملکردی واقعی را برای نظارت بر تراجتوری رشد خود دریافت کنید.

icon

گزارش‌های زمان‌واقعی

از یک داشبورد زمان واقعی و اعلان‌های فوری فعالیت معاملات مشتریان‌تان بهره‌برید. لذت ببرید از گزارش‌های زمان واقعی فعالیت معاملاتی مشتریان‌تان و رشد کسب‌وکار خود را به صورت زمان‌واقعی پیگیری کنید.

icon

تکنولوژی برتر

با Baazex دسترسی به آخرین و برترین فناوری‌های معاملاتی را داشته باشید. بیش از 400 ابزار را در MetaTrader 5 از هر دستگاهی معامله کنید - با پشتیبانی از بیش از 80 ابزار.

icon

امنیت

پول شما در حساب‌های مستقل با بانک‌های معتبر Tier 1 نگهداری می‌شود. به دسترسی به درآمد خود در هر مکان و زمان و از طریق انواع گزینه‌های پرداخت مختلف دست پیدا کنید.

icon

پشتیبانی 24/5

ما اینجا هستیم تا به سرعت مشکلات را به زبان عربی یا انگلیسی حل کنیم. جلسات یک به یک با مدیر حساب اختصاصی خود را برنامه‌ریزی کنید یا به تیم ما در طول هفته برای پشتیبانی عمومی تماس بگیرید.آیکون

معرفی کارگزار

با تبدیل شدن به یک معرفی کارگزار، به یک شغل جدید دست پیدا کنید؛ کاری ساده، پر امید و بسیار مفید. تنها کاری که باید انجام دهید، معرفی مشتریان خود به ما و ترغیب آن‌ها به معامله در بازار فارکس است. به عواید خوبی دست پیدا کنید، و این به عنوان پاداش به شما داده می‌شود، نه تنها بابت جلب یک مشتری بلکه هر بار که مشتری معرفی شده تراکنش انجام دهد.

بیشتر بدانید
آیکون

25٪ بونوس واریز

به عنوان یک معامله‌گر فارکس، بیشتر ما در یک نقطه بوده‌ایم که نیاز به توانایی معامله بالاتر داریم، اما نمی‌توانیم آن را تأمین کنیم. با عرضه بونوس 25٪، Baazex آرزوی شما را به واقعیت تبدیل می‌کند. این پیشنهاد در زمان شروع حساب معاملاتی شما را به بالاترین سطح ممکن افزایش می‌دهد و به شما در تولید سود فارکس بیشتر کمک می‌کند.

بیشتر بدانید


باز کردن حساب سریع در 3 مرحله ساده

1
ثبت نام

فرم ثبت نام را در وب‌سایت Baazex پر کنید.

2
واریز

واریز اولیه خود را برای تأمین حساب خود انجام دهید.

3
معامله

شروع به معامله کرده و از سود‌ها لذت ببرید!

حساب کاربری بسازید

روش‌های سریع و قابل اعتماد.

هنگام واریز و همچنین برداشت

لوگوی پرداخت
لوگوی پرداخت
لوگوی پرداخت
لوگوی پرداخت
لوگوی پرداخت
لوگوی پرداخت

شروع معاملات

در BAAZEX Metatrader 5

MetaTrader 5 مکانی کامل برای معاملات فارکس، سهام و شاخص‌ها در میان 1500+ محصول CFD آنلاین است. از MT5 بر روی هر دستگاهی استفاده کنید. با مبلغ فقط 100 دلار معامله را شروع کنید یا ابتدا در یک حساب دمو بدون ریسک یاد بگیرید.

لوگوی پرداخت    
دانلود برای
مایکروسافت
لوگوی پرداخت    
دانلود برای
IOS